MENÜ

Menü

Ağır Vasıta Fren Servisi -

Ağır Vasıta Fren Servisi

Sosyal Media

 

Konya Güner Kardeşler Fren Servisi, Wabco, Knorr-Bremse ve Haldex yetkili servisidir. Mevcut yetkili servislikleri alabilmek ve sürdürebilmek ancak uzman bir kadro sayesinde gerçekleştirilebilir. Yüksek standartlarda ve orjinal ürünlere uygun hizmet verebilmek adına tüm yenilikleri takip ediyoruz. Fren işinin ciddi bir meslek dalı olduğu ve ciddi bir ustalık gerektirdiğinin bilincindeyiz.

Bu bilinçle neler yapıyoruz?

Fren Testi: Sapma testi ve SFS testi başta olmak üzere araçlar TÜVTÜRK standartlarının üzerinde denetlenmektedir.

Bilgisayarlı Diagnoz Arıza Tespiti: Dijitalleşen dünyadan payına düşeni alan ağır vasıtalar, her geçen gün daha da elektronik hale gelmektedir. Elektronikleşen bu sisteme ancak uzmanlık sertifikası olan ustalar müdahale edebilir. Bu noktada, Wabco, Knorr-Bremse ve Haldex için orjinal arıza tespit cihazlarımız ve uzmanlık sertifikası olan ustalarımızla elektronik havalı sistemlerdeki tüm arızaları en ince ayrıntısına kadar tespit ediyoruz. 

Uzman Usta Tamir, Bakım ve Tadilatı: Gerekli tüm tespitler yapıldıktan sonra fren işinin uzmanı ustalarımız tarafından gerekli işlemler incelikle uygulanıyor.  

Konya Güner Kardeşler Fren Servisi; Kamyon Balata, Konya Tır Balata, Konya Dorse Balata, Konya Balata Hizmeti

TIR YA DA KAMYONUNUZUN MARKA VE MODELİ NE OLURSA OLSUN TAMİR HİZMETİ VERİYORUZ.


RENAULT, VOLVO, FORD,  SCANIA, DAF, MERCEDES BENZ, DODGE, BMC, HINO ve daha pek çok marka – modeldeki Tır ve Kamyonlarınızın fren bakım ve tamirini yapıyoruz.


Fren balataları çok önemli bir parçadır. Hayati bir önem taşır ve diskler ve balata dişleri aşınması durumunda aracın frenleri tutmaz hale gelebilir. Bu yüzden sıklıkla değiştirilmelidir ve gereksiz fren kullanımından kaçınılmalıdır. Bu balata aşınımını biraz olsun yavaşlatabilir.

Profesyonel çalışma kadromuz ile beraber Güner Kardeşler Otomotiv Fren Servisi, hızlı ve kesin çözüm ortağınız olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Servis Hizmetleri

  1. Aracınız için gerekli olan periyodik fren bakımı
  2. Fren balatalarının yenilenmesi
  3. Fren sisteminde deformasyona uğramış ve ömrünü tamamlamış ekipmanların yenilenmesi
  4. Fren sisteminde oluşan teknik arızaların tespiti ve onarımı
  5. Arac için uygun olan orijinal ürünlerin en iyi maliyetler ile montajının yapılması

Servisimizde yapılan fren bakımları müşterilerimizin araçlarını trafikteki sorumluluk prensibine uygun olarak TÜVTÜRK’ün muayene istasyonlarından sorunsuz olarak geçebilecek şekilde test sonuçları alınarak tamamlanmaktadır.


Fren bakımı yapılan araçların fren bakım ve onarımında kullanılan tüm yedek parçalar ve işçilikler garantili olarak değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.


Fren bakımı yapılan araçlar, araç sahiplerine elektronik ortamda ve yol testleri tamamlandıktan sonra garantili olarak test sonuç belgeleri ile birlikte teslim edilmektedir.

  • Fren Testi,
  • ABS Sistem Testi,
  • Disk Tornalama,
  • Balata Değişimi,
  • Kampana Değişimi hizmetleri verilmektedir.