MENÜ

Menü

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

2015 yılından beri Konya da kurmuş olduğumuz firmamızla siz değerli müşterilerimize, en seçkin hizmeti vermek için çalışmalarına devam etmektedir.

Güner Kardeşler Otomotiv fren servisi olarak; Balata Çeşitleri, Disk ve Kampana Çeşitleri, Süspansiyon Çeşitleri, Dorse Yedek Parçalarını bünyesinde bulundurarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Satışını ve servis hizmeti verdiğimiz markalar;

* Knorr

* Meritor

* SAF

* Haldex

* ZCam

* Tırsan

* BPW

* SERTEL

* Koluman

* Kösböhler

* Wabco

* Ekersan

* Sampa... gibi yüzlerce markada müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Kalite politikamız

          Sloganımız " Önce Sağlık, Önce İnsan" anlayışını çalışma prensibi haline getirmek, sorunların çözümünde karşılıklı ekonomik yaklaşımları kullanmak, sürekliliği sağlayacak faydalı ve çevre dostu ürünlerle müşterilerimize hizmet vermek firmamızın kalite politikasının temelini oluşturmaktadır. Haklı başarımızın sorumluluğunu taşıyoruz ve taşımaya da devam edeceğiz.


Misyonumuz
          Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve yüksek hizmet kalitesi ilkesiyle, yapacağımız işlerde fayda-yarar olarak maksimum, maliyet olarak minimum olacak şekilde optimum çözümleri üretip müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde  karşılamak.


Vizyonumuz
           Sektörümüzün gerektirdiği yeniliklere hızla adapte olup teknolojik gelişmeleri taklit ederek değil yaparak, Ar-Ge yatırımlarını sürdürerek sürekli genişleyen uzman kadromuzu, yaygın ve kaliteli hizmet servisi ile hep ilkeleri yaşatarak, bulunduğu yer neresi olursa olsun sürekli yükselterek sektöründe örnek bir firma olmak.